Erialane kirjalik tõlge

Erialane kirjalik tõlge

Ükskõik, kui spetsiifiline on Teie eriala - meie tõlkebüroo suur arv spetsialiseerunud tõlkijaid võimaldab meil kvaliteetselt tõlkida kõikvõimalikke erialaseid tekste.

Kindel koostööpartner

Kindel koostööpartner

Suurem osa meie klientidest pöördub meie juurde tagasi. Meie eesmärk on pikaajaline koostöö rahulolevate klientidega. Mida pikem koostöö, seda paremad on ka hinnad.

Sünkroontõlge

Sünkroontõlge

Meie tõlkide hulka kuulub Eesti konverentsitõlkide paremik - pikaajalise rahvusvahelise kogemusega suulised tõlgid. Tagame Teie ürituse kordamineku.

 

Norra keele tõlked

Eesti-norra, norra-eesti

Meie tõlkebürool on olemas kogenud norra keele spetsialistid, kellest osad on keskendunud tekstide tõlkimisele eesti keelest norra keelde, osad norra keelest eesti keelde. Peamised teemad, millega meie eesti-norra ja norra-eesti tõlkijad igapäevaselt kokku puutuvad on turundusmaterjalid (kodulehed, broshüürid, jpt.), tehnilised norra keele tõlked (IT, kasutusjuhendid, ehitus, jpt.), juriidilised tekstid (lepingud) ning finantstekstid.

Inglise-norra, norra-inglise

Suur osa meie norra keele tõlgete mahust moodustavad tõlked inglise keelest ja keelde. Selleks on meil eraldi tõlkijad, kes on spetsialiseerunud inglise keelest norra keelde ja norra keelest inglise keelde tõlkimisele.

Ehitusvaldkonna tõlge

Paljud meie tõlked norra keelest eesti keelde ja eesti keelest norra keelde on ehitusvaldkonnast, sh. erinevad standardid, elamuehituse tekstid, ehitusteemaliste vaidlustega seotud dokumendid ja üldisem kinnisvara puudutav temaatika. Sealhulgas oleme teinud nii suulist norra keele tõlget (norra keele järeltõlge) ehitusfirmadele kui kirjalike dokumentide tõlkimist. Suuline tõlge on peamiselt puudutanud norrakeelsete koolituste ja väljaõpete tõlkimist ja samuti oleme olnud tõlgiks vaidluste ja läbirääkimiste juures.

Norra keele tõlkimise hind

Hind sõltub paljudest asjaoludest. Selleks, et saaksime teha täpse hinnapakkumise, palume Teil saata oma tõlkimist vajavad failid hinnapäringu vormi või e-posti (emtolge@emtolge.ee) teel. Tagame materjalide konfidentsiaalsuse.

Küsi pakkumist

norra keele tõlked