Erialane kirjalik tõlge

Erialane kirjalik tõlge

Ükskõik, kui spetsiifiline on Teie eriala - meie tõlkebüroo suur arv spetsialiseerunud tõlkijaid võimaldab meil kvaliteetselt tõlkida kõikvõimalikke erialaseid tekste.

Kindel koostööpartner

Kindel koostööpartner

Suurem osa meie klientidest pöördub meie juurde tagasi. Meie eesmärk on pikaajaline koostöö rahulolevate klientidega. Mida pikem koostöö, seda paremad on ka hinnad.

Sünkroontõlge

Sünkroontõlge

Meie tõlkide hulka kuulub Eesti konverentsitõlkide paremik - pikaajalise rahvusvahelise kogemusega suulised tõlgid. Tagame Teie ürituse kordamineku.

 

Poola keele tõlked

Eesti-poola, poola-eesti

Meie tõlkebürool on olemas kogenud poola keele spetsialistid, kellest osad on keskendunud tekstide tõlkimisele eesti keelest poola keelde, osad poola keelest eesti keelde. Peamised teemad, millega meie eesti-poola ja poola-eesti tõlkijad igapäevaselt kokku puutuvad on turundusmaterjalid (kodulehed, broshüürid, jpt.), tehnilised poola keele tõlked (IT, kasutusjuhendid, ehitus, jpt.), juriidilised tekstid (lepingud) ning finantstekstid.

Vene-poola, poola-vene

Tõlgime ka vene keelest poola keelde ja vastupidi. Selleks on meil eraldi tõlkijad, kes on spetsialiseerunud poola keelest vene keelde ja vene keelest poola keelde tõlkimisele.

Inglise-poola, poola-inglise

Osa meie poolakeelsete tõlgete mahust moodustavad inglise-poola-inglise tõlked. Nende tõlkimiseks teeme koostööd Poolas elavate tõlkijatega, kes on keskendunud poola keelest inglise keelde ja inglise keelest poola keelde tõlkimisele.

Teised keelesuunad

Kui siit lehelt vajalikku keelesuunda ei leia, võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Poola keele tõlkimise hind

Hind sõltub paljudest asjaoludest. Selleks, et saaksime teha täpse hinnapakkumise, palume Teil saata oma tõlkimist vajavad failid hinnapäringu vormi või e-posti (emtolge@emtolge.ee) teel. Tagame materjalide konfidentsiaalsuse.

Küsi pakkumist

poola tõlk